в означеннях
Тлумачення, значення слова:

Інтернет

Інтерне́т (також інтерне́т), -у, чол.
Всесвітня комп'ютерна мережа, що слугує основою для поширених засобів обміну інформацією, таких як всесвітня павутина, електронна пошта, Інтернет-телефонія та ін. Інтернет об'єднує численні комп'ютерні підмережі, що використовують протоколи передачі даних TCP/IP.
Людство розбудовує Інтернет понад 30 років, та понад 20 років активно користується його можливостями. Сімейство мережевих протоколів TCP/IP є найбільш вдалим експериментом з побудови потужної, надійної, незалежної від фізичної середи передачі телекомунікаційної мережі (Збірник наукових праць ІПМЕ ім. Г. Є. Пухова, 2010, № 55);
Інтернет сьогодні — це швидше соціальне явище. Він перестав бути просто комп'ютерною мережею, формуючи не тільки абсолютно нові технології інформаційного обміну, але й принципово нові види бізнесу, освіти, методів пізнання навколишнього світу, формування світогляду тощо (Вісник ХНУ, 2012, № 1027).
//  Всесвітня павутина, сукупність веб-сторінок у мережі Інтернет.
Я подарував їй високу червону троянду — вичитав з інтернету, що саме таку святий Валентин підніс двом закоханим, які сварилися (Ліна Костенко, Записки українського самашедшого, 2010);
Онтологічна віра в принципову пізнаваність усіх людських діянь. В те, що, як вчать тепер на журфаці, «все можна знайти в інтернеті» (Оксана Забужко, Музей покинутих секретів, 2009).
Етимологія:
англійське Internet, від inter — між, net — мережа.

Вільний тлумачний словник, .

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha