в означеннях
Тлумачення, значення слова:

онлайновий

онла́йновий, -а, -е.
1.  Стос. до Інтернету; протилежне офлайновий.
Визначаємо комп'ютерно-опосередковану комунікацію (КОК) як таку, що відбувається за допомогою онлайнових інструментів, таких як електронна пошта, дискусійні форуми, електронні дошки об'яв, текстові та усні чати (Педагогіка формування творчої особистості у.. школі, 2011, № 20).
//  Що відбувається, здійснюється через Інтернет.
Вперше НБУВ передплатила онлайновий доступ до колекцій періодичних видань в 2006 році (Денис Солов'яненко, Досвід передплати онлайнових науково-інформаційних ресурсів.., 2007);
Історія онлайнового електронного бізнесу (далі — ОЕБ) нараховує більше двох десятиліть інтенсивного розвитку, що порівняно з історією інших форм ведення бізнесу здається малозначним проміжком часу (Економіка промисловості, 2010, № 50).
//  Доступний виключно чи насамперед через Інтернет.
Перехрестя можливих шляхів розвитку актуалізує потребу осмислення стосунків онлайнових видань з традиційними ЗМІ та блогосферою (Теле- та радіожурналістика, 2011, № 10);
Щоб краще показати особливості онлайнового та офлайнового радіомовлення варто розглянути характерність аудиторії та форми, відмінності в змісті повідомлення та їх класифікацію (Держава та регіони. Серія: гуманітарні науки, 2011, № 3).
2.  Що вібувається, проходить безперервно, безпосередньо (переважно через Інтернет).
Онлайновий доступ до реферативної бази даних засобами глобальних комп'ютерних мереж забезпечує отримання найновіших даних.. (Леонід Костенко, Реферативна база даних «Україніка наукова».., 2009).

Вільний тлумачний словник, .

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha