в означеннях
Тлумачення, значення слова:

роздержавлення

роздержа́влення, -я, сер.
Зменшення безпосереднього впливу держави на певну сферу життя, галузь економіки чи об'єкт, зокрема виключення окремих функцій із повноважень влади.
Деякі економісти в роздержавленні вбачають найефективніший шлях перетворення державно-бюрократичної власності на змішану економіку, в якій домінують колективні, самоврядні державні підприємства (Науковий вісник ЛНАУ, 2010, № 15);
Ми вивчали досвід Польщі, де пройшло роздержавлення [ЗМІ], і в цілому він позитивний. У нас безліч випадків, коли зараз ніяких дотацій з бюджету видання не отримують, і багато що тут залежить від керівників ЗМІ (Телекритика, 31.10.2013);
Тобто, має відбутися максимальне роздержавлення усіх сфер суспільного життя. Проте це роздержавлення зовсім не означає повної відмови від державного, в межах закону, регулювання соціального життя (Аналітика і влада, 2009, № 2).
//  Приватизація.
Проти приватизації українських шахт виступає Незалежна профспілка гірників України. Один із її лідерів Анатолій Акімочкін вважає невдалим попередній досвід роздержавлення низки вугільних копалень (BBC Україна, 09.12.2010).

Вільний тлумачний словник, .

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha