в означеннях

Коментарі читачів до статті «БЛОҐ»

БЛОҐLukasz_, 20 березня 2018 Дякую! (1)

Блоґ, блог (від анг. web log-мережевий інтернет-журнал ) - вид інтернет-сайту, інтерактивна інтернет-газета, що містить специфічні, зазвичай наведені в хронологічному порядку текстові, графічні або звукові записи(пости) тематичного характеру. Блоґ раніше асоціювався з персональною сторінкою(нині мікроблоґ). Зараз блоґ це як правило MAB(multi-author blog) і його створює і веде група авторів .Свої блоґи мають медіа, державні та приватні інституції і комерційні структури. Розміщуються блоґи як правило на ресурсах спеціалізованих сервісів як от Blogger, Tumblr, WordPress, Facebook&Twitter(мікроблог),...
Блоґи дають можливість рубрикації і таґування(позначення), а також оцінювання вписів читачів даного блоґу та їх комментування і збирання статистичних даних за відгуками на конкретну тему. Сукупність блоґів трактується как комунікаційне медіа і має назву блоґосфери. Блоґер - людина, що створила і веде мікроблоґ чи один з авторів MAB.
Приклади.
- "Блог Пономарева: відкривати чи відчиняти - що вибрати?".(http://www.bbc.com/ukrainian/blog-olexandr-ponomariv-43090586).
- "Лекція 1: Для чого сучасній людині блог?".(https://acsy.com.ua/кориcні-поради/blog-for-m/).

Додання коментаря

  • Зверніть увагу, що ви не авторизувалися. Радимо увійти чи зареєстуватися.
  • Будь ласка, додавайте лише констуктивні, змістовні і ввічливі коментарі. Коментарі можуть розкривати значення слова, показувати приклади його вживання тощо.
  • При копіюванні тексту з інших сайтів, вказуйте джерело.
Ім'я*

Заголовок

Повідомлення*

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha