в означеннях
Тлумачення, значення слова «цільовий»:

ЦІЛЬОВИ́Й, а, е.

1. Спрямований на здійснення, досягнення якої-небудь мети. Установи АН УРСР значну увагу приділяють цільовому комплексному плануванню прикладних досліджень і робіт по впровадженню, кооперації зусиль наукових і виробничих колективів (Вісник АН УРСР, 12, 1976, 52); Цільове завдання; Цільові настанови.

2. Признач. для певної мети; який не може бути використаний для інших потреб. Нагромадження коштів кооперації, основане на розширенні кооперування населення і мобілізації його заощаджень (вклади, пайові і цільові внески та ін.), ..висувають на порядок денний питання про зміцнення кооперативних позицій у виробництві (КПУ в резолюціях і рішеннях.., 1958, 275); Цільове фінансування;
//  Пов'язаний з використанням чого-небудь з певною метою. При довгостроковому кредитуванні колгоспів Держбанк здійснює попередній і наступний контроль за цільовим використанням позичок (Хлібороб України, 1, 1965, 17); Вільні кошти неподільного фонду колгосп повинен.. витрачати тільки за цільовим призначенням на капітальні вкладення і капітальний ремонт (Колгоспна виробнича енциклопедія, II, 1956, 651); У розвитку наручних годинників помітна тенденція їх цільового застосування: існують годинники службові, спортивні, вечірні, подарункові (Вечірній Київ, 26.XII 1968, 4).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 11, . — Стор. 236.

Коментарі (0)