в означеннях

Коментарі читачів до статті «ФАЙЛ»

ФайлJeremiW, 3 листопада 2019 Дякую! (1)

файл - 1. Поіменований, структурований і типізований за призначенням і способом представлення набір цифрових даних, який трактується як єдине ціле при обробці чи передачі інформації.

- Файл CSV (файл даних із роздільниками-комами) – це файл спеціального типу, який можна створити або змінити в Excel. (https://support.office.com/uk-ua/article/Створення-й-редагування-файлів-csv-для-імпорту-до-outlook...).
- Щоб зберегти файл або зображення на комп’ютері чи пристрої, завантажте його. Файл буде збережено в папці завантаження за умовчанням. (https://support.google.com/chrome/answer/95759?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=uk).
2. Пластикова течка, найчастіше прозора для зберігання документів.
- Файли А-4 призначені для зберігання і захисту документів формату А-4. Файл-вкладиш виготовлений з поліпропіленової плівки. Оснащений бічнім фіксуванням. Використовується для різних видів зшивачів. (https://nps.novaposhta.ua/index.php?id_product=220&controller=product).

Додання коментаря

  • Зверніть увагу, що ви не авторизувалися. Радимо увійти чи зареєстуватися.
  • Будь ласка, додавайте лише констуктивні, змістовні і ввічливі коментарі. Коментарі можуть розкривати значення слова, показувати приклади його вживання тощо.
  • При копіюванні тексту з інших сайтів, вказуйте джерело.
Ім'я*

Заголовок

Повідомлення*

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha