в означеннях

Коментарі читачів до статті «ІНТЕРФЕЙС»

ІнтерфейсJeremiW, 10 листопада 2019 Дякую! (1)

інтерфейс- 1. стандарт елетромеханічного з'єднання, протокол(правила) сигнальної взаємодії та пристрій для під'єнання і спільної роботи двох чи більше апаратно-програмних засобів в електроніці та ІТ.
- Послідовні інтерфейси передають дані послідовно біт за бітом по одній лінії зв`язку. Частота, з якою передаються біти, називається швидкістю передачі і вимірюється в бодах.(https://web.posibnyky.vntu.edu.ua/firen/9bortnyk_zasoby_orgtehniky/43.html).

2. інтерфейс користувача(UI) - узгоджена сукупність елементів робочого столу пристрою відображення (ПК,телефону,планшета...), правила їх поведінки та апаратно-програмні засоби реалізації їх взаємодії з людиною.
- Інтерфейс командного рядка Cisco має ієрархічну структуру. (https://web.posibnyky.vntu.edu.ua/fitki/3yarovijk_komp_merezhi/3.2.html).
- Виходячи із стратегій розробки користувальницького інтерфейсу, можна виділити наступні етапи роботи над UX-проектом. (http://www.hups.mil.gov.ua/periodic-app/article/12042/ukr).

3. програмний інтерфейс(API) - строго визначений набір правил, їх описів та засобів їх реалізації, за допомогою яких програмні системи взаємодіють між собою чи з апаратними засобами.
- В даному дослідженні представлено результати проведеного аналізу прикладного програмного інтерфейсу (API) та обґрунтовано його використання в своїх проектах.(https://conf.ztu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/02/3-1.pdf).

Додання коментаря

  • Зверніть увагу, що ви не авторизувалися. Радимо увійти чи зареєстуватися.
  • Будь ласка, додавайте лише констуктивні, змістовні і ввічливі коментарі. Коментарі можуть розкривати значення слова, показувати приклади його вживання тощо.
  • При копіюванні тексту з інших сайтів, вказуйте джерело.
Ім'я*

Заголовок

Повідомлення*

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha