в означеннях

Коментарі читачів до статті «КОНТЕНТ»

КонтентJeremiW, 14 листопада 2019 Дякую! (1)

контент - вміст, інформаційне наповнення засобу масової комунікації. Вміст можна доставляти через різні ЗМІ, включаючи Інтернет, кіно, телебачення, радіо, смартфони, аудіо компакт-диски, книги, електронні книги, журнали та події наживо, такі як виступи, конференції та виступи на сцені.
- Від вмісту сайту безпосередньо залежить його прибутковість. Відвідувачі в першу чергу шукають корисну інформацію. Тому, тільки якісний і унікальний контент може гарантувати успіх.(Наповнення сайту контентом: як це робимо ми?. https://webmaestro.com.ua/ua/blog/napovnennia-saitu/).
- На даний час більше, ніж 3 мільярди населення світу має доступ до інтернету. Ось чому автоматизація контенту настільки популярна. (https://internetdevels.ua/blog/content-marketing-benefits).
- Привабливий контент — це більше, ніж просто обмін інформацією. (https://www.prostir.ua/?kb=yak-stvoryuvaty-kontent-optymalnyj-dlya-poshukovyh-system).

про контентЯрослав, 25 січня 2021 Дякую!

не впевнений що потрібно українську мову заповнювати такою величезною кількістю іноземних слів, як тепер роблять це, чому тепер в нашій мові - іду робити шопінг до секонхенду або до супермаркету, а потім піду на прайм дивитися токшоу , чому локдаун а не КОВІДНЕ ОБМЕЖЕННЯ, для чого КОНТЕНТ коли по нашому це вміст, зміст або повідомлення-

Додання коментаря

  • Зверніть увагу, що ви не авторизувалися. Радимо увійти чи зареєстуватися.
  • Будь ласка, додавайте лише констуктивні, змістовні і ввічливі коментарі. Коментарі можуть розкривати значення слова, показувати приклади його вживання тощо.
  • При копіюванні тексту з інших сайтів, вказуйте джерело.
Ім'я*

Заголовок

Повідомлення*

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha