в означеннях

Коментарі читачів до статті «ПРИПИНДА»

ПрипиндаJeremiW, 31 жовтня 2019 Дякую! (1)

припинда -1. дріб'язковий малозна́чний кустарний предмет.
-Оця припинда на шиї називається "хомут"?Він ще хомута не бачив справжнього. (http://www.volynpost.com/news/30205-stylnyj-luck-portret-dnia-denys-bendovskyj).
2.непутяща людина, потороча,опудало
-А ми тепер вживаємо припинда у значенні чогось зовсім непутнього. Наприклад, прийшла я до свекрухи в гості, а вона на мене уваги не звертає, сижу, як припинда. (https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2447225-43).
3. фартух
-Припинда - так моя бабуся каже на такий фартух з щільної матерії в який можна збирати грушки/яблука/яйця тощо. (http://picpanzee.com/place/916765709).
-Моя бабулічка зло і добро в одній людині, своїми виходками знаменита на все село, наш Карлсон в спідниці з припиндою і моторчиком. (https://hypometr.ru/author/natali.kozak/14537799/).
4. господарча прибудова зроблена поспіхом.
-Трьох червоноармійців, які з ним були, десь забрала нечиста сила, ніхто не знає, де вони поділися, а самого Наума привезли із зав’язаними очима в якусь припинду[64], і, коли йому зняли пов’язку, Наум подумав, що вже опинився на тому світі. (Шкляр Василь. Маруся.)
-До універмага приліпилася якась споруда з цегли, як тепер кажуть у народі, "припинда».(https://kazatin.com/uploads/pdf/1435334996_kaz-26.pdf).

Додання коментаря

  • Зверніть увагу, що ви не авторизувалися. Радимо увійти чи зареєстуватися.
  • Будь ласка, додавайте лише констуктивні, змістовні і ввічливі коментарі. Коментарі можуть розкривати значення слова, показувати приклади його вживання тощо.
  • При копіюванні тексту з інших сайтів, вказуйте джерело.
Ім'я*

Заголовок

Повідомлення*

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha