в означеннях

Коментарі читачів до статті «ВІДЖЕТ»

ВіджетJeremiW, 5 листопада 2019 Дякую! (1)

віджет - вбудовуваний елемент графічного інтерфейсу користувача ( вікно, іконка, поле редагування, повзунок, кнопка), що забезпечений автономною програмною підтримкою, часто сторонніх розробників. Широке поширення має в смарт tv, смартфонах і планшетах.
- Сьогодні кожен щасливий володар сучасного плазмового телевізора може встановити собі віджети для Смарт ТВ. (http://chvv.com.ua/vidzheti-dlya-smart-tv-osoblivosti-roboti-i-ustanovki/).
- Додайте віджет пошуку на свою домашню сторінку, якщо ви ще цього не зробили. Дізнайтеся, як додати віджет. (https://support.google.com/websearch/answer/9208897?hl=uk).
- Віджет - це один з елементів робочого столу Android. Є віджети, які є реалізацією функцій певної програми, а є просто програми-віджети, які інших функцій і не несуть. (https://svit-gadgetiv.blogspot.com/2013/05/vidzhety-android.html).

Додання коментаря

  • Зверніть увагу, що ви не авторизувалися. Радимо увійти чи зареєстуватися.
  • Будь ласка, додавайте лише констуктивні, змістовні і ввічливі коментарі. Коментарі можуть розкривати значення слова, показувати приклади його вживання тощо.
  • При копіюванні тексту з інших сайтів, вказуйте джерело.
Ім'я*

Заголовок

Повідомлення*

Про сайт · Покажчик · Навмання · API · © 2018, Webmezha